Lipofilling – przeszczep tkanki tłuszczowej z komórkami macierzystymi

ARTHREX

rewolucyjny zestaw i procedura wykorzystywana do pozyskiwania czynników wzrostu z własnej krwi i komórek macierzystych z własnej tkanki tłuszczowej. Innowacyjna terapia biologiczna dająca naturalne efekty odbudowy skóry i regeneracji tkanek.

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Polega na pobraniu tkanki tłuszczowej z okolic, gdzie jest jej nadmiar i przeszczepieniu w okolice gdzie jest jej niedobór tj na twarz. W efekcie można wypełnić dolinę łez, fałdy nosowo-wargowe, policzki, usta, skronie czy glabelle.

Efekty są długotrwałe i utrzymują się do kliku lat, przy czym wyglądamy naturalnie, a skóra odzyskuje młodzieńczy blask.

Beauli – przeszczep tkanki tłuszczowej do piersi

Zabieg polega na pobraniu za pomocą liposukcji tkanki tłuszczowej z miejsca, gdzie jest jej za dużo, a następnie podanie jej w okolice piersi w celu nadania im pełniejszych kształtów lub ich wymodelowania.

To najlepszy – naturalny materiał wypełniający. Tłuszcz może być odessany z dowolnej części ciała – na przykład z ud, pośladków czy brzucha. Pobrany materiał zawiera dojrzałe komórki tłuszczowe, jak również komórki macierzyste, z których rozwijają się nowe dojrzałe komórki. Po około sześciu tygodniach od zabiegu transplantowane komórki zostają przyłączone do tkanek. Takie komórki pozostają w tkance na stałe. Dzięki temu przeszczepiony materiał staje się po prostu częścią piersi.

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.

Przeszczep tkanki tłuszczowej do warg sromowych

Odmłodzenie, ujędrnienie, wypełnienie tkanką tłuszczową warg sromowych.

Tkanka tłuszczowa jako naturalny materiał wypełniający sprawdza się również w wypełnieniu: pośladków, grzbietów dłoni, odmłodzeniu kolan, skóry szyi czy dekoltu. 

Cennik

Lipofilling – twarz 2500zł – 3500zł
Beauli – biust 5500zł – 7500zł
Przeszczep tłuszczu do warg sromowych 2500zł