Nasza oferta

Wybierz ofertę najlepszą dla Siebie!
Icon

Medycyna estetyczna

Posiadamy bogatą ofertę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Cenimy sobie indywidualne podejście do każdego pacjenta, stąd też zabiegi dobieramy indywidualnie do potrzeb. Pracujemy na certyfikowanych preparatach. Stawiamy na naturalne piękno i lepszy komfort życia.
Zobacz zabiegi
Icon

Chirurgia/chirurgia estetyczna

Specjalizujemy się w chirurgii ogólnej i naczyniowej. Ponadto wykonujemy zabiegi z zakresu chirurgii estetycznej takie jak np.: blefaroplastyka i lipotransfer.
Zobacz zabiegi
Icon

Trychologia

Wykonujemy zaawansowane zabiegi z zakresu trychologii, które stanowią uzupełnienia terapii prowadzonej przez trychologów. Osocze bogatopłytkowe, karboksyterapia i mezoterapia komórkami macierzystymi pozyskanymi z własnej tkanki tłuszczowej to najskuteczniejsze metody stymulacji wzrostu włosów.
Zobacz zabiegi
Icon

Ginekologia/ginekologia estetyczna

W naszej ofercie posiadamy gamę zabiegów okolic intymnych dla Pań. Mają one na celu poprawę wyglądu i komfortu życia.
Zobacz zabiegi
Icon

Urologia

Oferujemy pełen profil zabiegów urologicznych. Zajmujemy się pełną diagnostyką, leczeniem i zabiegami w zakresie układu moczowo – płciowego. Wykonujemy także zabiegi urologii estetycznej.
Zobacz zabiegi
Icon

Kosmetologia

Kosmetologia to najszybciej rozwijająca się dziedzina w zakresie zabiegów poprawiających kondycje skóry i zabiegów antiage. Zabiegi z zakresu kosmetologii są świetnym przygotowaniem do zabiegów medycyny estetycznej.
Zobacz zabiegi