Karboksyterapia

Karboksyterapia to terapia dwutlenkiem węgla jest pomocna w wielu problemach estetycznych. Redukuje m.in. cellulit, rozstępy, blizny czy cienie pod oczami. Ujędrnia i wzmacnia skórę, poprawia kondycję włosów, przyśpiesza procesy gojenia, zmniejsza obrzęki. Jest też uzupełnieniem innych zabiegów estetycznych.

Zabieg polega na wstrzykiwaniu małych dawek dwutlenku węgla za pomocą specjalnego urządzenia. Po takim zabiegu zaczyna się aktywna rewitalizacja… zwiększa się przepływ krwi w tkankach, oraz natlenienie skóry, co prowadzi do jej wygładzenia i odnowy.

Mało inwazyjna i sprawdzona metoda jest uzupełnieniem zabiegów wypełniających i lifitngujących, jak i klientów którzy, poszukują zabiegów niewymagających wstrzykiwania wypełniacza czy botoxu.

Często stosowana do trudnej do rewitalizacji korekty okolic oka, czyli opadającej powieki, woreczków i cieni pod oczami oraz zaburzeń krążenia objawiających się sińcami i “podkrążonymi oczami”.

Wykazano też skuteczność karboksyterapii w leczeniu łysienia u kobiet jak i u mężczyzn oraz leczeniu ognisk łuszczycy. Na zdrową skórę głowy jest idealnym zabiegiem poprawiającym kondycje włosów.

Co ważne, zabiegi Karboksyterapii – “cudownym gazem” nie powodują wyłączenia z codziennego życia. Już kilka minut po zabiegu można wrócić do normalnej aktywności.

Cennik

okolica oczu 300zł
twarz 400zł
szyja 300zł
dekolt 400zł